ögretmenin ab projesinden...Doğrudan Temin Hizmet Alı...Çarşı ve Mahalle Bekçiliğ...Gelir İdaresi Başkanlığı ...Bütünleşik Kamu Mali Yöne...Kamu İdarelerinde Stratej...Kadroya Alınacak Taşeron ...Garanti Belgesinden Damga...Devlet Memurları Öğle Yem...657 4/B Sözleşmeli Person...Taşeron İşçilerin Kadroya...ÖZEL HİZMET TAZMİNATIasgari ücret işçilik fark...2018 yılı maaş ver,ieriDevlet Memuru Olarak Çalı...

Gönderen Konu: 696 Sayılı KHK İle Aktarılacak Bütçe Tertibi ve İşçi Kadroları Neresi Olmalı?  (Okunma sayısı 261 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı freedom

  • İleti: 116
Merhaba,
696 Sayılı KHK’nın 127 nci maddesi ile 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye eklenen geçici 23 üncü maddede "... yüklenicinin hakedişlerinin ödendiği bütçe, teşkilat ve birim/yerleşim yeri adına vize edilmiş sayılan sürekli işçi kadrolarına idarelerince topluca geçirilir." denilmektedir.

Üniversitemizde (Özel Bütçe) DSS harici bütün İşçi Kadrolarının ücretleri Personel Daire Başkanlığı altında bulunan bütçe tertibinden ödenmektedir.

Personel çalıştırılmasına dayalı hizmet alımı sözleşmeleri kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin mevcut ödemeleri ise bu güne kadar İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığımız bütçe ödeneklerinden karşılanmaktaydı.

Değerli fikirlerinizi öğrenmek istediğim sorum şu olacak: Yukarıda yer verdiğim madde ve açıklamalara göre, bütçe ve işçi kadroları sizce hangi daireye (Personel Daire Başkanlığı - İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı) aktarılmalıdır?
Çukurova Üniversitesi
İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı - Şube Müdürü

Benim ayağımın altıda müsait, başımın üstüde nerede duracağını kendin belirle.

Tez ileri sürerim, antitezi kabul ederim. Kişileri hedef alan eleştirileri reddeder ilgilisine aynen iade.