Kamu Mali Yönetimi Platformu

5018 Sayılı Kamu Mali Yönetimi ve Kontrol Kanunu      4734 Sayılı Kamu İhale Kanunu      6245 Sayılı Harcırah Kanunu      657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu      Diğer Mali Mevzuat

657 SAYILI KANUN 4/C Lİ PERSONELİN EMEKLİLİK İŞLEMLERİ VE İŞ SONU TAZMİNATI (Okunma sayısı 1228 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Merhaba arkadaşlar, 4/C li arkadaşımız engelli raporu da var emekli olacak bilen varsa yapılacak işlemleri sırasıyla yazabilir mi birde hazırlanacak evrak, iş sonu tazminatı için bordro örneği siteye yükleyebilir misiniz. İyi çalışmalar.

4/C emekli işlemleri için gerekli olan İŞ SONU TAZMİNATI BORDROSUNU ekte sunuyorum. Yararlı olması dileğiyle......
Abdullah KUSEYRİ- Bakırköy Adliyesi İdari İşler Müdürlüğü

Abdullah bey teşekkür ederim.

Abdullah bey bu programın kullanılışını anlatabilir misiniz? Birde bu SGK yazışmaları ile ilgili süreç nasıl olacak bilgi verirseniz sevinirim. Hayırlı günler.

Merhaba Arkadaşlar, Abdullah beyin programını kullanacaklar için söylüyorum vergi hesaplamasında hata olabilir dikkat edin (vergi diliminde sıkıntı var) Kolay gelsin.

Sayın aözcan bey....

Yardım amaçlı paylaştığım İŞ SONU TAZMİNAT HESAPLAMA PROGRAMI'nda
vergi hesaplamasında hata olabilir dikkat edin (vergi diliminde sıkıntı var)demektesiniz..
Ama doğrusunu yazmıyorsunuz.

Sayın aözcan bey.... Bilgileri doğru girmeniz ve süre gelen gelir vergisi matrahı toplamını yazmadığınız müddetçe dilim sürekli % 15 olarak kalacaktır.
DATA dan gireceğiniz. Toplam gelir vergisi matrah tutarına göre otomatik olarak dilimlere takmaktadır.
bu program yeterli bilgiler doğru girilsin doğru girilmesi halinde ve vergi dilimleri her bütçe yılında güncellenmesi ve aylık kat sayısının da güncellenmesi halinde sonuç HATASIZ OLACAKTIR. Saygılarımla